{{ 300 | minutesToRead }}

عدم اجازه گوگل به وارد شدن به حساب کاربری در گوشی‌های با اندروید قدیمی

اگر دستگاه شما دارای سیستم عامل اندروید 2.3.7 یا قدیمی‌تر است، نمی توانید با آن وارد حساب گوگل خود شوید.

اگر هنوز دستگاهی با اندروید 2.3.7  (نسخه نهایی جینجربرد) یا قدیمی‌تر استفاده میکنید، طبق اسناد پشتیبانی(از طریق Liliputing)، گوگل از 27 سپتامبر به شما اجازه نمی دهد با آن وارد حساب کاربری خود شوید.

این شرکت می گوید:« به عنوان بخشی از تلاش های مداوم ما برای ایمن نگه داشتن کاربران ، گوگل از 27 سپتامبر 2021 اجازه ورود به سیستم در دستگاه های اندروید که از اندروید 2.3.7 یا پایین تر استفاده می کنند را نمی دهد. اگر بعد از 27 سپتامبر به سیستم خود وارد شوید ، هنگام استفاده از محصولات و خدمات گوگل مانند جیمیل ، یوتوب و گوگل مپز ممکن است خطای نام کاربری یا رمز عبور دریافت کنید.»

دانستن اینکه اندروید 2.3.7 تقریباً 10 سال پیش منتشر شده است برای تصور بهتر از این که این دستگاه‌ها چقدر قدیمی هستند، کافیست. اما با توجه به اینکه در حال حاضر بیش از سه میلیارد دستگاه اندرویدی فعال در جهان وجود دارد ، این تغییر به احتمال زیاد، تعداد بالایی را که ممکن است هنوز از فناوری قدیمی استفاده می کنند، تحت تأثیر قرار دهد.

اگر از اندروید 2.3.7 یا قدیمی‌تر بعد از مهلت 27 سپتامبر استفاده می کنید، می توانید از برخی خدمات گوگل در مرورگر خود استفاده کنید. دستگاه های موجود با آپدیت اندروید 3.0 (هانی‌کوم) همچنان قادر به ورود به حساب های گوگل هستند، بنابراین اگر دستگاه قدیمی استفاده میکنید و می توان آن‌ها را به روز کرد، بهتر است زودتر اقدام کنید.

avatar
  • avatar

    {{comment.comment}}